Zamówienie

Istnieją trzy sposoby na złożenie zamówienia. Poprzez kontakt telefoniczny, mailowy lub wybór sprzętu bezpośrednio przez stronę internetową. W każdym przypadku zamówienie wymaga potwierdzenia jego realizacji.

Poinformuj nas kiedy chcesz odebrać sprzęt. Istnieje możliwość odbioru w dzień poprzedzający wynajem, tak samo w przypadku zwrotu. W przypadku osób wynajmujących pierwszy raz, wymagane jest spisanie umowy i ewentualne zapłacenie za wynajem z góry. W tym przypadku wymagana jest weryfikacja tożsamości – weź proszę dowód osobisty.

Istnieje kilka sposób na zmniejszenie kwoty wynajmu.

 

  • Wynajem długoterminowy
  • Wynajem dużej ilości sprzętu i akcesoriów
  • Stała wspólpraca

Śmiało pytaj o rabaty.

Wyślij nam zapytanie o dostępność, sami pracujemy na planach i mamy dostęp do wielu przedmiotów których nie ma na aktualnej liście sprzętu.

Sprzęt

Tak, jednak wynajmując bierzesz pełną finansową odpowiedzialność za szkody wyrządzone podczas wynajmu. W przypadku uszkodzenia lub zagubienia poprosimy o uregulowanie kwoty za serwis lub zakupu sprzętu.

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia, które zdejmuje odpowiedzialność za szkody wyrządzone podczas wynajmu. Poinformuj nas również, jeżeli chcesz używać sprzętu w miejscach o podwyższonym ryzyku.

Klient powinien zgłosić wszelkie zastrzeżenia co do sprawności lub stanu sprzętu w chwili wydania i zamieścić stosowną adnotację w umowie. Brak zgłoszenia zastrzeżeń przez klienta oznacza przyjęcie sprzętu bez zastrzeżeń.

Płatność

W przypadku stałych klientów płatność odbywa się poprzez wystawienie faktury z terminem 14 dni. Dla osób, które wynajmują pierwszy raz prosimy o zapłatę z góry.

W przypadku uszkodzenia lub zagubienia sprzętu wystawiamy fakturę z 7 dniowym terminem zapłaty. Powodem jest fakt, że sprzęt nie może być dalej wynajmowany.

Nie znalazłeś odpowiedzi ? Pytaj !

CONTACT US