JAKE VISION

NASZ TEAM

O Jake Vision

Na czele grupy Jake Vision stoi uznany producent i reżyser Beerend Jan Kepinski, który odpowiadał za reżyserię m.in. „Tańca z Gwiazdami” czy „Dzień Dobry TVN”. Wspiera go doświadczony, międzynarodowy zespół gwarantujący tak fachowe wykonanie, jak i świeże spojrzenie na każdy potencjalny projekt.

Firma nieustannie inwestuje w najnowsze technologie, zapewniające najwyższy poziom realizowanych produkcji.

Jako wiodący gracz na polskim rynku telewizyjnym grupa Jake Vision odpowiada za realizację odnoszących spektakularne sukcesy produkcji od lat podbijających serca widzów. Współpraca z kluczowymi stacjami zaowocowała hitami takimi jak „Milionerzy”, „Ninja Warrior”, “Agent”, „Hell’s kitchen”, „Must be the Music”, „Wyspa przetrwania” czy „Love Island”, a bogate doświadczenie oraz wiedza z zakresu mediów pozwalają nam z powodzeniem odpowiadać na potrzeby tak rodzimych, jak i zagranicznych klientów, w tym korporacji i domów mediowych.

W 2019 r. wykonano kolejny krok w rozwoju firmy, przejmując większość udziałów DGA Studio i produkując nasz pierwszy serial, „Motyw”, na zlecenie stacji TVN.
Beerend Jan Kepinski
Beerend Jan studiował w PWSFTviT w Łodzi, karierę rozpoczął w Endemol Polska, gdzie wyreżyserował „Big Brothera”.

Od 2002 roku pracował w TVN i wyreżyserował wiele programów, m.in. „Taniec z gwiazdami”. W latach 1999-2005 wyreżyserował 460 odcinków teleturnieju „Kto chce zostać milionerem – Milionerzy”.
A od 2008 roku jest także producentem tego programu.

W 2011 roku założył Jake Vision.
W Jake Vision wyprodukowaliśmy wiele programów telewizyjnych, takich jak „Must Be the Music – Tylko Muzyka”, „The Mole – Agent”, „Top Chef”, „Hell’s Kitchen”, „Bake Off – Ale ciacho!”, „Ninja Warrior” i „Wyspa miłości”.
W 2019 roku Jake Vision kupił większość w DGA, firmie produkującej seriale telewizyjne.

Pierwszym serialem telewizyjnym wyprodukowanym przez Jake Vision DGA był serial „Motyw”. Od tego czasu wyprodukowaliśmy 4 kolejne seriale, m.in. „Tajemnica zawodowa”, „Piękni i bezrobotni” oraz „Mamy to”.
W 2021 roku założyliśmy trzeci oddział o nazwie Jake Vision Commercials.Dorota Kośmicka-Gacke
Dorota Kośmicka-Gacke (ur. 1971) to jedna z najbardziej cenionych producentek filmowych i telewizyjnych w Polsce.

Karierę rozpoczynała ponad 25 lat temu w HBO jako kierownik działu produkcji fabularnych, producent i koproducent. W latach 2001-2008 związana z Grupą TVN, gdzie pracowała przy najpopularniejszych serialach stacji (m.in. „Kasia i Tomek”, „Camera Cafe”, „Hela w opałach” i „Niania”), a także filmach fabularnych: „Nigdy w życiu” oraz „Vinci”. Następnie w latach 2008-2014 odpowiadała za nadzór produkcji Telewizji Polskiej (m.in. „rodzinka.pl”, „Londyńczycy”, „Czas honoru”, „Tancerze”). Od 2014 związana z Grupą ATM. W roku 2017 Kośmicka-Gacke uruchomiła DGA Studio. Jako wiceprezes spółki i producent nadzorujący wyprodukowała między innymi cztery sezony kasowego serialu „Diagnoza” dla TVN, a także „Motyw”, „Tajemnica zawodowa”, „Mamy to” oraz „Piękni i bezrobotni”.

Jest laureatką prestiżowych nagród, w tym miesięczników „PANI” oraz „Elle”. Nominowana do Wiktora 2012. Współtworzone przez nią seriale były nagradzane Telekamerami.Huub van Reede
Huub van Reede – Członek Zarządu / Dyrektor ds. Finansów i Formatów

Huub, obywatel Holandii, przeprowadził się do Polski w 1998 roku po tym, jak Bates Worldwide poprosiła go o założenie w Warszawie firmy reklamowej o nazwie Bates Poland.

W swojej karierze Huub pracował przez wiele lat jako dyrektor finansowy w dziale badań marketingowych i reklamy. Ostatnie 15 lat w produkcji telewizyjnej razem z Beerendem Janem Kępińskim.

Huub nie jest przeciętnym Dyrektorem i Członkiem Zarządu, lubi myśleć, że jest na to zbyt kreatywny, jego doświadczenie specjalizowało się w systemach zarządzania projektami.

W zespole Jake Vision, Huub jest odpowiedzialny za finanse i formaty, a także za wiele innych rzeczy związanych z jego stanowiskiem jako wiceprezes.