Co Nowego

19/12/2022

Kulinarny reality-show po latach wraca do TVN

Stacja TVN zdecydowała się na reaktywację programu „Ugotowani”, który doczekał się w przeszłości 13 edycji. Właśnie ruszyły castingu do nowej serii. Nowością w formacie będzie to, że uczestnicy rywalizować będą w parach. Stacja szuka chętnych do udziału w programie w 10 miastach.


Formuła „Ugotowanych” dotąd polegała na tym, że w każdym odcinku udział brały cztery osoby, które przygotowują kolejno trzydaniową kolację. Uczestnicy oceniali swoje dania nawzajem. Zwycięzca odcinka zgarniał nagrodę pieniężną.


TVN w przeszłości pokazał 13 edycji kulinarnego reality-show, emitowane one były przede wszystkim w niedziele o 18.00. Ostatnią serię widzowie stacji mogli śledzić wiosną 2018 r. Poza zwykłymi uczestnikami, wystąpiły w nim gwiazdy: m.in. Joanna Przetakiewicz, Michał Piróg i Sławek Uniatowski.


Po niemal pięciu latach program TVN reaktywuje program „Ugotowani”. Tym razem w pojedynku na kolacje będą rywalizować pary (niezależnie od płci i stopnia sformalizowania) Stacja poszukuje uczestników z Warszawy, Trójmiasta, Poznania, Białegostoku, Wrocławia, Łodzi, Krakowa, Lublina, Katowic i Bydgoszczy. Zgłosić się można wypełniając internetowy formularz.